درباره ما

شركت ايمن رايانه پندار در سال 1377 و به عنوان يكى از نخستين شركت هاى ارائه دهنده ابزار و نرم افزارهاى امنيت اطلاعات كامپيوترى در ايران تأسيس شد،
اين شركت در كنار خدمات تخصصى خود نظير مشاوره و طراحى سيستم هاى امنيتى براى شبكه هاى محلى و گسترده و ارائه راهكار براى تأمين بالاترين سطح امنيت درسيستم هاى خانگى و شخصى، در حوزه خدمات مربوط به طراحى، پياده سازى و پشتيبانى شبكه هاى گسترده كامپيوترى، كارنامه درخشانى دارد .

شروع همكارى مستقيم و بدون واسطه با يكى از خوشنام ترين و باسابقه ترين برندهاى امنيتى جهان يعنى
Panda Security، تحت عنوان نمايندگى رسمى و انحصارى، به موفقيت هاى اين شركت افزود. پس از چندی عقد قرارداد نمایندگی با برندهای مطرح دیگری همچون Bitdefender  و Kaspersky این شرکت را در آغاز فصل جدیدی از موفقیت های خود قرار داد. تا آنجا كه بسيارى از مراكز ادارى، تجارى، مالى اعتبارى، آموزشى و نيز كاربران خانگى كشور به بهره گيرى از راهكارهاى امنيتى و پشتيبانى قدرتمند شركت ايمن رايانه پندار، توجه خوبى نشان دادند.


ما ضمن ارائه تجهيزات و ملزومات نرم افزارى و سخت افزارى پيشرفته، خدمات خود را بر مبناى مشاوره هاى فنى و تخصصى در زمينه شبكه و امنيت، براى مراكز معظم سازمانى كشور ارائه مى كنيم. در همين راستا ارزيابى وضعيت فعلى امنيت شبكه، اجراى تست هاى نفوذ پذيرى بر روى سرويس هاى شبكه و ... تنها بخشى (Security Design) و و ب سايت، ارائه آخرين فن آورى هاى روز در زمينه طراحى امنيت شبكه از خدمات حرفه اى قابل ارائه توسط اين شركت مى باشد.


حالا، بيش از 22 سال سابقه موفق و تجربه ارزشمنددر حوزه خدمات و امنيت شبكه، ما را به عنوان يك گزينه قابل اطمينان در ارائه راهكارهاى حفاظتى و تأمين امنيت مؤثر شبكه هاى سازمانى كشور، در هر اندازه و مقياس مطرح مى كند.